Warning: Use of undefined constant E_NONE - assumed 'E_NONE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tank/domains/paliwatank.pl/public_html/index.php on line 4
Dystrybutor paliwa, oleju opałowego i napędowego | Tank, Toruń

Oferta - Hurt Paliw

Hurt paliw płynnych – benzyna bezołowiowa 95, olej napędowy i opałowy

Firma TANK Sp. J. W.Konczalski M.Konczalski z siedzibą w Toruniu, ul.Chrzanowskiego 11, oferuje w sprzedaży (także hurtowej) takie paliwa jak:

  • Olej opałowy o niskiej zawartości siarki (ok. 0,12%), wartości opałowej wyższej niż 42,6 MJ/kg, temperaturze zapłonu wynoszącej przynajmniej 56°C. To olej opałowy, którego parametry odpowiadają niemieckiej normie DIN 51603-1.
  • Olej napędowy o zawartości siarki poniżej 50 mg/kg i liczbie cetanowej nie niższej niż 51. Spełnia on surowe normy ekologiczne Unii Europejskiej, a do tego zapewnia ograniczenie emisji siarki do atmosfery, oszczędność paliwa oraz czystszy silnik. Występuje w wersji letniej (01.05-15.09), przejściowej (16.03-30.04 i 16.09-15.11 o temperaturze blokady zimnego filtra niższej niż -10°C) i zimowej (16.11-15.03 o temperaturze blokady zimnego filtra niższej niż -20°C). Olej ten jest w pełni mieszalny z innymi olejami napędowymi.
  • Benzyna Bezołowiowa Pb95 o liczbie oktanowej wyższej niż 95, zawartości siarki do 50 mg/kg, stosowana do napędu silników spalinowych z zapłonem iskrowym.
  • Benzyna Bezołowiowa Pb98 liczbie oktanowej nie większej niż 98, zawartości siarki do 50 mg/kg, stosowana do napędu silników spalinowych z zapłonem iskrowym najwyższej jakości.

Nasza hurtownia zajmuje się sprzedażą wyłącznie wysokiej jakości paliw – oferujemy znakomite ceny. W razie potrzeby proponujemy również dostawę zakupionego paliwa. Dysponujemy własnymi środkami transportu, które przewożą ładunki ADR, w tym: olej opałowy, olej napędowy czy bezołowiową benzynę. Hurtownia paliwa TANK prowadzi sprzedaż paliw dla klientów z różnych branż.

Sprzedaż hurtowa wysokiej jakości paliw w niskich cenach

Zajmujemy się hurtową sprzedażą paliw, w tym oleju napędowego lub opałowego, w niskich cenach. Jesteśmy też jedną z niewielu firm, które oferują hurtowy zakup paliwa pozyskiwanego od największych w Polsce koncernów. Fakt, że nasze paliwo, w tym olej opałowy, olej napędowy oraz benzyna bezołowiowa (zarówno 95, jak i 98), wybierane jest przez czołowych sprzedawców, tylko potwierdza wysoką jakość oferowanego przez nas surowca. Cena hurtowa naszego oleju napędowego oraz opałowego jest obniżona do takiego stopnia, aby na zakup paliwa pozwoliły sobie nie tylko duże, znane stacje czy inne hurtownie paliw, ale również mniejsze przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego proponujemy zakup paliwa hurtowo m.in. gospodarstwom rolnym, firmom transportowym i zakładom produkcyjnym.

Prowadzona przez nas hurtowa sprzedaż paliw od ORLEN lub innych dużych koncernów pozwala zaopatrzyć się w sprawdzone, wysokiej jakości paliwo. Oferujemy niskie ceny hurtowe. Benzyna 95 oraz 98 bezołowiowa, podobnie jak olej napędowy i opałowy, zachowane są w czystej postaci. Nasza hurtownia dokłada wszelkich starań, aby od etapu otrzymania paliwa aż do jego wydania zachowane zostały wszystkie normy jakości. Sprzedaż hurtowa paliw płynnych prowadzona jest w naszej bazie magazynowej, na wyznaczonych bazach sprzedaży paliwa oraz przy wykorzystaniu naszego środka transportu.

Nasza zlokalizowana w województwie kujawsko-pomorskim hurtownia oferuje wyjątkowo niskie ceny oleju opałowego, napędowego i innego rodzaju paliw – skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły! Obsługujemy klientów z Torunia, Bydgoszczy, jak i miejscowości zlokalizowanych w pobliżu tych miast. Zamówienia prosimy zgłaszać pod numerem telefonu:
56 648 13 48
lub
605 822 220

Odwiedź również:
ul. Kowalewskiej 6, Grębocin
www.galeriagrebocin.pl

W 2015 roku została uruchomiona zbudowana od podstaw w Grębocinie koło Torunia Galeria Handlowa.
Najem pomieszczeń handlowo-usługowych
Myjnia bezdotykowa
ul. Piekary 20, 87-100 Toruń
www.hotel-gotyk.com.pl

Od 2003 roku firma rozpoczęła działalność w branży hotelarskiej oddając do użytku hotel Gotyk  na Toruńskiej Starówce.
Noclegi     Konferencje     Przyjęcia     Gastronomia
ul. Mikołaja Kopernika 40, 87-100 Toruń
www.lovelymoss.pl

Restauracja w samym centrum Torunia pełna smaków lasu i nie tylko. aszą specjalnością są dania z dziczyzny, m.in.: zraz z dzika, gulasz z jelenia czy tatar z sarny.
Konferencje     Przyjęcia     Gastronomia
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Copyright © 2022 FIRMA TANK SP. J. W. Konczalski M.Konczalski - Hurtowa sprzedaż paliw, hurtownia oleju opałowego, olej opałowy kujawsko pomorskie | Kujawsko Pomorskie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Realizacja: