Warning: Use of undefined constant E_NONE - assumed 'E_NONE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tank/domains/paliwatank.pl/public_html/index.php on line 4
Hotel Gotyk - Tank

Hotel Gotyk

Trzygwiazdkowy, stylowy hotel

www.hotel-gotyk.com.pl

Trzygwiazdkowy, stylowy hotel mieszczący się w XIV – wiecznych kamienicach. Wystrój, klimat oraz atmosfera hotelu sprawiają, iż goście mają wrażenie jak gdyby przenieśli się do odległej, dawnej epoki.
Hotel powstał w 2002 roku. Był jednym z pierwszych hoteli na Starówce.

Na początku była to tylko jedna kamienica z XIV wieku, która przechylała się i nie nadawała do dalszego użytku. Po odbudowie i modernizacji  w lipcu 2002 Hotel Gotyk rozpoczął swoją działalność. Do dzisiaj pod kamienicą znajdują się cegły z tamtego okresu. Mieści  się w niej 15 pokoi (26 miejsc noclegowych).

W 2004 roku powstała II część hotelu – także kamienica z XIV wieku. To właśnie tutaj prawdopodobnie urodził się i mieszkał Mikołaj Kopernik. Bywał tam również Napoleon Bonaparte.

W chwili obecnej znajduje się tam 18 pokoi (31 miejsc noclegowych . W tej części znajduje się również winda ogólnodostępna dla gości hotelu. Hotel Gotyk jest jednym z niewielu hoteli na Starym Mieście posiadającym windę.

Trzecia część Gotyku powstała w 2007 roku. Wcześniej mieścił się w niej zakład fryzjerski.                     

Ostatnia część hotelu została otwarta w 2009 roku. W chwili obecnej znajduje się tam 6 pokoi oraz 2 apartamenty ( łącznie 16 miejsc noclegowych ). Apartamenty składają się z dwóch pokoi. Jeden pokój to część sypialniana, a drugi wypoczynkowa. Dodatkowo w apartamentach dostępny jest w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Hotel Gotyk to nie tylko noclegi. Ten klimatyczny hotel jest także doskonałym miejscem na organizację konferencji, szkoleń oraz innych spotkań biznesowych. Konferencje można zorganizować w dwóch salach:
  • jedna do 10 osób,
  • druga do 40 osób.
Ze względu na to, że hotel znajduje się na Starym Mieście, goście mają bardzo blisko do najważniejszych zabytków oraz atrakcji Torunia tj,: Muzeum i Dom Kopernika, Muzeum Żywego Piernika, Fontanna Metropolis, Krzywa Wieża, Ratusz Staromiejski, Bulwar Filadelfijski, itp. Toruńska Starówka jest jedną z najpiękniejszych miast Europy.
Hotel posiada także dla swoich gości oferty specjalne, np.:
  • romantyczny weekend Toruń – zakochani otrzymują pokój z dużym łożem, butelkę wina, słodki upominek do pokoju, dwie romantyczne kolacje w restauracji hotelowej, bukiet róż.
  • specjalne oferty świąteczne : z kolacją wigilijną lub śniadaniem wielkanocnym
  • dłuższe weekendy : majowe, Boże Ciało,itp.

 

Galeria

Odwiedź również:
ul. Kowalewskiej 6, Grębocin
www.galeriagrebocin.pl

W 2015 roku została uruchomiona zbudowana od podstaw w Grębocinie koło Torunia Galeria Handlowa.
Najem pomieszczeń handlowo-usługowych
Myjnia bezdotykowa
ul. Piekary 20, 87-100 Toruń
www.hotel-gotyk.com.pl

Od 2003 roku firma rozpoczęła działalność w branży hotelarskiej oddając do użytku hotel Gotyk  na Toruńskiej Starówce.
Noclegi     Konferencje     Przyjęcia     Gastronomia
ul. Mikołaja Kopernika 40, 87-100 Toruń
www.lovelymoss.pl

Restauracja w samym centrum Torunia pełna smaków lasu i nie tylko. aszą specjalnością są dania z dziczyzny, m.in.: zraz z dzika, gulasz z jelenia czy tatar z sarny.
Konferencje     Przyjęcia     Gastronomia
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Copyright © 2020 FIRMA TANK SP. J. W. Konczalski M.Konczalski.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Realizacja: